خریدهای برانکو از بالکان آغاز شد/ ساریچ و آلکسیچ در راه الاهلی

همزمان با برگزاری اردوی الاهلی در اتریش به درخواست برانکو ایوانکوویچ مسئولان این باشگاه با دو بازیکن بوسنیایی و صرب به توافق رسیدند.
منبع
www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، طبق درخواست برانکو ایوانکوویچ باشگاه الاهلی عربستان ابتدا با دانیل آلکسیچ صربستانی که فصل گذشته در لیگ ترکیه حضور داشته، توافق کردند و قرارداد 3 ساله این بازیکن به امضاء رسید. الوز ساریچ، هافبک ملی‌پوش بوسنیایی دیگر بازیکن جدید باشگاه الاهلی عربستان است که به درخواست برانکو جذب می‌شود. این بازیکن فصل گذشته در ترکیب تیم سوان سامسونگ کره جنوبی حضور داشت و در فصل جدید برای سبزپوشان لیگ عربستان به میدان می‌رود.

در همین حال با توجه به جذب دو بازیکن از منطقه بالکان خصوصا ساریچ در پست هافبک بازیساز، باشگاه الاهلی با انتقال قرضی عبدالعزیز شهرانی به یکی از باشگاه‌های التعاون یا الفتح عربستان موافقت خواهد کرد.

گفتنی است براساس قوانین لیگ عربستان برانکو امکان جذب 7 بازیکن خارجی را خواهد داشت که البته تنها 4 بازیکن مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا می‌کنند.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.