سخنگوی القسام در سالگرد جنگ غزه: اندوخته مقاومت «بزرگتر» است

سخنگوی شاخه نظامی حماس در سالروز جنگ 51 روزه علیه نوار غزه اعلام کرد، پیامدهای این جنگ همچنان پایه‌های محافل نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی را به لرزه در می‌آورد.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا ، «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های «القسام» شاخه نظامی حماس در پنجمین سالگرد جنگ 51 روزه علیه نوار غزه که مقاومت با عملیات «حد السیف» (لبه شمشیر) و «العصف المأکول» (پشمِ پراکنده) به آن پاسخ داد، اعلام کرد پیامدهای نبرد حدالسیف همچنان ارکان محافل نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی را به لرزه درمی‌آورد.

بر اساس گزارش وب‌سایت رسمی گردان‌های القسام، ابوعبیده گفت: از زمان پایان این نبرد، هنوز نبرد آماده‌سازی و نبرد مغزها با اشغالگر متوقف نشده است و آنچه مقاومت ذخیره کرده، به خواست خدا «بزرگتر» است.

در آذرماه  سال گذشته (1397) گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی حماس تصاویری از نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی منتشر کرد که قصد انجام عملیات در خانیونس را داشتند. القسام پیشتر در بیانیه‌ای توضیحی اعلام کرده بود که دشمن برای انجام عملیاتی بزرگ برنامه‌ریزی کرده بوده تا ضربه‌ای سنگین به مقاومت در نوار غزه بزند 

رژیم صهیونیستی هفته جاری ضمن انتشار نتایج مربوط به عملیات ناموفق کماندوهایش در نوار غزه، به شکست این عملیات اذعان کرد و از اشتباهات تاکتیکی بسیار خبر داد.

17 تیر 1393 بود که رژیم صهیونیستی جنگ سوم علیه غزه را تحت عنوان عملیات «صخره سخت» علیه نوار غزه آغاز کرد و گروه‌های فلسطینی در قالب عملیات «بنیان مرصوص» و «العصف المأکول» پاسخ دادند. این تجاوز 51 روزه حدود 2260 شهید و نزدیک به 11 هزار مجروح بر جای گذاشت. کودکان و زنان بخش زیادی از شهدا را تشکیل دادند به نحوی که خبرها از شهادت 500 کودک و بیش از 250 زن حکایت داشت.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.