نقوی حسینی: سند تحول آموزش و پرورش را نمی توان با عینک غربی اجرا کرد

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را نمی توان با عینک اروپایی،غربی و اندیشمندان انگلیسی و آمریکایی اجرا کنیم.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ آموزش و پرورش ، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی امروز در نشست دو روزه مدیران و رؤسای دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور که در پردیس زینبیه دانشگاه فرهنگیان شهرستان پیشوا برگزار شد، اظهار کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید با نگاه دینی، اسلامی، اعتقادی عملیاتی شود و ما نمی توانیم سند تحول را با عینک اروپایی، غربی، انگلیسی و آمریکایی اجرا کنیم.

وی ادامه داد: باید نگاه بر سند تحول بنیاد آموزش و پرورش بر اساس تعلیم و تربیت دینی باشد و الا اجرایی نیست.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی افزود: باید سند تحول آموزش و پرورش با شناخت و اعتقاد به تعلیم و تربیت دینی اجرایی شود.

نقوی حسینی با اشاره به نگاه دینی شهیدان رجایی و باهنر به تعلیم و تربیت، متذکر شد: نگاه این افراد تعلیم و تربیت دینی بود و نگرش مهم است؛ این افراد سند نداشتند اما نگاهشان بر اساس تعلیم و تربیت دینی بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.