نادر طالب زاده از «مستند بحران» می‌گوید/ «زهرمار» روی میز نقد

نقد و بررسی فیلم سینمایی «زهره مار» و صحبت های نادر طالب زاده درباره فعالیت بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌ «مستند بحران» از جمله بخش های برنامه امشب «نقد سینما» خواهد بود.
منبع
www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی ، نادر طالب‌زاده امشب ۲۱ تیرماه ساعت ۲۲ با حضور در برنامه تلویزیونی «نقد سینما» برای اولین بار ناگفته‌هایی را از اولین فعالیت بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌ «مستند بحران» می‌گوید.

این تهیه‌کننده و مستندساز که فیلم مستند «خنجر و شقایق» را کارگردانی کرده است همچنین در گفتگو با بهروز افخمی درباره اولین مستندِ جنگ بوسنی خواهد گفت.

در بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی آرش خوشخو و امیررضا مافی درباره فیلم سینمایی «زهرمار» به گفتگو می‌پردازند.

محمدصادق لواسانی نیز اخبار سینمای ایران در هفته گذشته را مرور خواهد کرد. این برنامه جمعه ها ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه‌ پنج سیما پخش خواهد شد.

تهیه‌کنندگی برنامه «نقد سینما» برعهده‌ محمد تنکابنی است. محمدرضا رضاپور سردبیر و وحید رونقی مجری طرح برنامه‌ تلویزیونی «نقد سینما» ‌ هستند.

این برنامه محصول مرکز تلویزیون حوزه‌هنری است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.