کارگردان قسمت جدید شرلوک هلمز مشخص شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دکستر فلچر کارگردان فیلم سینمایی «راکتمن» به عنوان کارگردان فیلم سنیمایی «شرلوک هلمز ۳» انتخاب شد.
منبع
www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر، دکستر فلچر سازنده فیلم سینمای «راکتمن» برای کارگردانی جدیدترین فیلم سینمایی «شرلوک هلمز» انتخاب شد، رابرت داونی جونیور نیز برای ایفای نقش در این فیلم بازگشته است.

فلچر این مجموعه فیلم را از گای ریچی که دو قسمت قبلی به نام‌های «شرلوک هلمز» در سال ۲۰۰۹ و «شرلوک هلمز:بازی سایه‌ها» را در سال ۲۰۱۱ ساخته بود، ربوده است. هر دو فیلم ساخته شده موفق بودند، قسمت اول ۵۲۴ میلیون و قسمت دوم نیز ۵۴۵ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشتند.

منابع می‌گویند که برادران وارنر ساخت قسمت سوم را پیش از این در ذهن داشته‌اند، اما تقویم کاری شلوغ رابرت جونیور در نقش مرد آهنی آن‌ها را از این کار باز داشته است. پیش بینی می‌شود قسمت جدید این مجموعه سینمایی در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران شود.

گفته می‌شود جو لاو نیز برای ایفای نقش پروفسور واتسون به این فیلم سینمایی باز می‌گردد. کریس برانکاتو فیلم‌نامه را نوشته و سوزان داونی، جوئل سیلور، دان لین، لیونل ویگرام نیز تهیه‌کننده این فیلم هستند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.