فوتبال جهان| اتلتیکومادرید علیه بارسلونا؛ رقم فسخ قرارداد گریزمان ۲۰۰ میلیون یورو است

فوتبال جهان- باشگاه اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه‌ای به خبر انتقال مهاجم خود به بارسلونا واکنش نشان داد.
منبع
www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، سایت رسمی باشگاه بارسلونا ساعتی قبل اعلام کرد که با پرداخت 120 میلیون بابت حق فسخ قرارداد آنتوان گریزمان، این مهاجم باشگاه اتلتیکومادرید را به خدمت گرفته است. این خبر با واکنش سران اتلتیکومادرید مواجه شد و آنها با انتشار بیانیه‌ای به آن واکنش نشان دادند.

در این بیانیه آمده است: «وکیل آنتوان گریزمان با حضور در دفتر لیگ حرفه‌ای فوتبال اسپانیا، به طور یک‌جانبه قرارداد گریزمان با اتلتیکومادرید را فسخ کرد، در حالی که باشگاه بارسلونا اعلام کرد بابت این بازیکن 120 میلیون یورو پرداخت کرده است. اتلتیکومادرید معتقد است این رقم برای فسخ قرارداد کافی نیست، چون واضح است که در زمان توافق گریزمان با بارسلونا، رقم فسخ قرارداد 200 میلیون بوده است. حتی زمانی که گریزمان خبر جدایی‌اش را اعلام کرد 14 مِی بود یعنی پیش از روز مورد نظر برای فسخ قرارداد با مبلغ 120 میلیون یورو در روز اول جولای. اتلتیکومادرید به همین دلیل در نظر دارد کارهای مورد نظر را برای دفاع از حقوق و منافع مشروع خود انجام بدهد.»

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.