فوتبال جهان|برتری آمیا در حضور یک نیمه‌ای قدوس/ پیروزی پرگل بوروسیادورتموند در بازی دوستانه

فوتبال جهان - تیم فوتبال آمیا در حضور بازیکن ایرانی‌اش به برتری دست یافت و بوروسیادورتموند رقیب محلی خودش را گلباران کرد.
منبع
www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، در ادامه بازی‌های دوستانه باشگاهی در فوتبال اروپا، تیم فوتبال آمیا در حضور یک نیمه‌ای سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی‌اش 2 - یک تیم گمنام بولون را شکست داد و بوروسیادورتموند رقیبش را با نتیجه پرگل 10 - صفر از سر راه برداشت.

 سرمربی آمیا در رقابتی که در هر نیمه از 11 بازیکن متفاوت استفاده کرد در 45 دقیقه دوم از قدوس بهره برد و تیمش در نهایت با گل‌های گیراسی در دقایق 55 و 73  مقابل تنها گل لئونیل در دقیقه 82 برای بولون به برتری 2 - یک دست یافت.

 در دیگر بازی دوستانه مهم، بوروسیادورتموند با 10 گل تیم محلی «شواین» را خرد کرد. فیلیپ در دقایق 39، 40، 43و 78، راسچی در دقایق13 و 68  ولف در دقیقه 44، موری در دقیقه 58،آیدینل در دقیقه 83 و  و کاگاوا در دقیقه 87 برای دورتموند گلزنی کردند.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.