مسمومیت با گاز داخل چاه علت فوت ۳ مقنی در میامی است

میامی- فرماندار میامی بابیان اینکه مسمومیت با گاز داخل چاه علت فوت سه مقنی در روستای استربند است، گفت: در این حادثه تمامی امکانات و تجهیزات لازم از شهرهای اطراف کمک گرفته شد.
منبع
www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، ضمن بیان اینکه ظهر امروز جمعه دو نفر مقنی مشغول فعالیت در قنات روستای استربند از توابع بخش مرکزی میامی واقع در فاصله ۱۲۰ کیلومتری این شهرستان دچار سانحه گازگرفتگی می‌شوند، ابراز داشت: در پی این حادثه بلافاصله به‌واسطه اهالی موضوع به پایگاه امداد و نجات داور زن و آتش‌نشانی این شهر گزارش و این نیروها به محل اعزام شدند.

وی بابیان اینکه به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات لازم امکان امدادرسانی برای این دو مقنی وجود نداشت، افزود: اهالی بلافاصله با فرمانداری تماس گرفته و در این هنگام با فراخوان آتش‌نشانی شهرداری‌های میامی و شاهرود و پایگاه‌های هلال‌احمر این دو شهر بلافاصله به محل موردنظر اعزام شدند.

فرماندار میامی بابیان اینکه از امداد هوایی شاهرود نیز در این حادثه کمک طلبیده شد، ابراز داشت: آتش‌نشانی وامداد و نجات میامی در محل حاضر شدند اما ابزار لازم برای خارج کردن این دو مقنی وجود نداشت و تنها گزینه رسیدن آتش‌نشانی شاهرود بود.

ملایری در ادامه تصریح کرد: در این هنگام فردی به‌صورت سرخود و بدون هماهنگی برای امدادرسانی وارد قنات می‌شود که دچار گازگرفتگی شده و درخواست خروج از چاه را می‌کند اما در میانه راه بی‌هوش شده و به داخل چاه سقوط می‌کند.

وی افزود: با ورود آتش‌نشانی شاهرود و به کار بردن امکانات و تجهیزات لازم این سه مقنی از چاه خارج می‌شوند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که دو نفر اول همان ساعت اولیه براثر گازگرفتگی تمام کرده بودند و نفر سوم نیز که به‌صورت سرخود وارد چاه شده بود به دلیل شکستگی گردن و مسمومیت جان خود را از دست داد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.