دو جوان در استخر آب کشاورزی روستای کوشک گرمسار غرق شدند

گرمسار - دو جوان گرمساری ۳۲ و ۳۷ ساله که برای شنا وارد استخر آب کشاورزی باغ شخصی خود واقع در روستای کوشک گرمسار شدند، جان باختند.
منبع
www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، دو جوان ۳۲ و ۳۷ ساله اهل گرمسار شامگاه جمعه ساعت ۲۱:۲۰ برای شنا وارد استخر ذخیره آب کشاورزی باغ شخصی خود واقع در روستای کوشک این شهرستان شدند که جان باختند.

در پی این حادثه نیروی اورژانس با چهار نیرو و دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و در این هنگام نیروهای آتش‌نشانی نیز وارد میدان شده و این دو جوان را از آب خارج کردند.

با بیرون آوردن این دو جوان از آب استخر بلافاصله عملیات امداد و نجات بر روی آن‌ها انجام شد اما این اقدامات بر روی آن‌ها مؤثر نبود و علائم حیاتی در این دو نفر مشاهده نشد بااین‌حال به بیمارستان معتمدی گرمسار اعزام شدند و درنهایت مرگ آن‌ها مورد تائید قرار گرفت.

استخرهای ذخیره آب کشاورزی حتی با دانستن فن شنا محل مناسبی برای این کار نیست و موارد این‌چنینی در استان سمنان به وقوع پیوسته است که نمونه بارز آن مرگ جوان در استخر آب کشاورزی روستای بدشت شاهرود بود و نمونه دیگر مرگ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در سد فینسک تنها مواردی که نیازمند جدی گرفتن هشدارها توسط خانواده‌ها است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.