اجرای موسیقی کردی و سنتی در تالار وحدت/بسته خبری بنیاد رودکی

گروه موسیقی آوای تبری به همت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق با خوانندگی پرویز سیاهدشتی و زمان شکارچیان به همراه گروه دتارچی و نقاره، ۲۲ تیر ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر ، گروه آوای تبری در تالار وحدت کنسرت موسیقی محلی مازندرانی برگزار می‌کند.

گروه موسیقی آوای تبری به همت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق با خوانندگی پرویز سیاهدشتی و زمان شکارچیان به همراه گروه دتارچی و نقاره، ۲۲ تیر ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

سرپرست و آهنگساز گروه تبری سیدجلال محمدی در این کنسرت قطعاتی شاد را برای علاقه مندان موسیقی مازندران انتخاب و تنظیم کرده است.

*اجرای موسیقی کردی و سنتی در تالار وحدت

گروه نی بانگ به سرپرستی کاوه سپندار و خوانندگی بیژن کامکار ۱۹ تیر ماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

کسری سپندار: عود و دیوان، همایون پشتدار: کمانچه،  صائب کاکاوند: تار و دیوان، سوده اسدپور: سنتور و همخوان، داوود رحمان‌پور: سنتور، ماهور زمانه‌پور: تنبک و کوبه‌ای، کاوه آهنگرانی: تارباس، مهرداد مسعودی‌فرید: کمانچه، مهناز کاشانی: قیچک و همخوان، رامین ملکی: دف، کاوه سپندار: نی و دیوان و نجمه تجدد: همخوان ، در این اجرا هنرنمایی می‌کنند.

اجرای موسیقی کرمانجی در تالار وحدت

کنسرت کرمانجی محسن میرزازاده پس از استقبال مخاطبان در پایتخت به همت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق بار دیگر با اجرایی متفاوت ۱۷ تیرماه ۹۸ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

میرزازاده دراین کنسرت به همراه هنرمندان و نوازندگان مطرح و باتجربه، قطعاتی جدید و شاد از موسیقی خراسان را  برای علاقه‌مندان این موسیقی اجرا می‌کند.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت  مراجعه کنند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.