ترویج ورزش‌های همگانی راه تزریق نشاط اجتماعی به استان قم

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ظرفیت‌های موجود استان قم برای برگزاری رویدادهای ورزش‌های همگانی گفت: می‌توان با برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی ورزشی، نشاط اجتماعی را در استان تزریق کرد.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ محیط زیست و گردشگری ،‌ مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در هفتاد و سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به رشد آمار طلاق و کاهش ازدواج در کشور گفت: چنین روندی در کشور نگران کننده است.

وی خطاب به استاندار قم که در این جلسه حضور داشت گفت: ترویج ورزش‌های همگانی در این استان برای ایجاد نشاط اجتماعی بسیار کمک کننده است، اگر مسوولان استانی برنامه‌های ورزشی و خانوادگی را که جمع زیادی از مردم را در بر می‌گیرد اجرا کنند.

سلطانی‌فر میزبانی رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی را در این استان یکی از مهم‌ترین نیازهای استانی دانست و اظهار داشت: این استان در نقطه جعرافیایی خوبی قرار دارد و امکانات هتلینگ مناسبی برخوردار است و میتواند از این ظرفیت برای برگزاری مرایم‌های ورزشی اقدام کند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری موفق لیگ جهانی والبیال در دو استان ارومیه و اردبیل گفت: این رویداد باعث تزریق نشاط اجتماعی به این دو استان و افزایش غرور ملی شد.
وی افزود: استان قم می‌تواند از فرصت  همه میلادهای ائمه برای برکزاری جشنواره‌های فرهنگی، ورزشی و بومی-محلی کمک بگیرند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.