مجموعه نمایشنامه‌خوانی روایت حماسه برگزار می‌شود

مجموعه برنامه‌های نمایشنامه‌خوانی روایت حماسه توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ، در این مجموعه برنامه‌های نمایشنامه‌خوانی قرار است به صورت متداوم و سلسله‌وار در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس برگزار شود.

این مجموعه کارها جزو برجسته ترین آثار مکتوب نمایشی حوزه تئاتر انقلاب و دفاع مقدس است.

بر این اساس امروز دوشنبه ۳ تیر ماه تا ۷  تیر ماه ۹۸ نمایشنامه  «۶۴۱۰ » نوشته محسن عظیمی به کارگردانی کامران فروهر در تماشاخانه سرو خوانش می‌شود.

«ریحانه در بازی دراز آواز می خواند» اثر علیرضا حنیفی نیز قرار است به کارگردانی دانیال رجبی از دهم تا چهاردهم تیر ماه ۹۸ در این تماشاخانه ، نمایشنامه‌خوانی شود.

آخرین نمایشنامه‌خوانی این دوره نیز مربوط به نمایشنامه «از لوطی‌های چاله سیلابی...نوشته اعظم بروجردی است که فرشید ابوالحسن زاده کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت و از هفدهم تا ۲۱ تیر ماه در تماشاخانه سرو پذیرای علاقمندان خواهد بود.

نمایشنامه‌خوانی روایت حماسه ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌شود و حضور برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

پیش از این نیز نمایشنامه «بانی بنوک» نوشته سعید تشکری به کارگردانی سید مهدی سجادپور در این سلسله برنامه خوانش شده بود.

تماشاخانه سرو، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به عنوان مرکز تخصصی نمایش‌های ارزشی با مضامین انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، با ظرفیت ۱۵۰ نفر در خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح، جنب ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.