آغاز پخش «خانه ما» با یک هفته تاخیر/ چالش‌ جذاب خانواده‌های شیرازی

یکی از کارگردان های مستندمسابقه خانه ما از برطرف شدن مشکل پخشی این مجموعه خبر داد و مخاطبان را به تماشای آن از پنجشنبه این هفته (۶ تیر ماه) دعوت کرد.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان، احسان عمادی کارگردان مجموعه «خانه ما»، در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تاخیر در پخش قسمت اول این مستند مسابقه گفت: سوءتفاهم هایی درباره خانه ما وجود داشت که خوشبختانه با کمک معاونت سیما و شبکه نسیم تاکنون حل شده و پخش این مجموعه از پنجشنبه همین هفته آغاز خواهد شد.

وی افزود: خوشحالیم که با پخش برنامه ما از شبکه نسیم، توفیقات خوبی در ارتباط با جذب مخاطبان داشته ایم و حالا این مسابقه به فصل هفتم رسیده و کماکان ادامه خواهد داشت.

کارگردان «خانه ما» تاکید کرد: این فصل در شهر زیبای شیراز می گذرد و مخاطبان منتظر سوپرایزهای خاص قسمت‌های پیش رو و چالش های جذابی که خانواده ها درگیر آنها می شوند باشند.

وی در پایان گفت: تولید فصل هشتم مجموعه که با ثبت نام تعداد زیادی از خانواده های مشهدی همراه بوده به زودی آغاز خواهد شد.

عوامل «خانه ما» که در ۱۰ قست ۵۲ دقیقه ای پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۱ از شبکه نسیم سیما روی آنتن می رود عبارتند از کارگردان، احسان عمادی و امین کفاش‌زاده، طراح و مشاور کارگردان حسام اسلامی، مدیر تولید و برنامه‌ریز محسن مرادی، گروه فیلم‌برداری، محمد رحیمی، مسلم تهرانی، علی‌اکبر عطایی و حسن ناحی، صدابرداران سهراب ثمرقندی و علیرضا ثمرقندی و کارگردان پشت صحنه، مصطفی آتش مرد. محصول سازمان هنری رسانه ای اوج؛ تهیه شده در استودیو نوبین.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.