فیلم | خیابان‌های پایتخت صربستان زیر آب رفت

بارش‌های شدید یک هفته اخیر در «بلگراد» پایتخت صربستان ضمن ایجاد سیل در این شهر، خیابان‌های پایتخت را زیر آب برده است.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا ، گزارشهای رسانه‌ای رسانه‌های خبری از روز گذشته تا به امروز سه شنبه نشان می‌دهد که خیابان‌های مختلف در پایتخت صربستان در محاصره آب قرار گرفته‌اند و این شهر وضعیت بحرانی به خود گرفته است.

بنا بر نوشته پایگاه خبری «بالکان اینسایت»، خیابان‌های بلگراد پایتخت صربستان بعد از هفت روز بارش سنگین و غیر معمولی باران همچنان زیر آب هستند.

طبق این گزارش، بارش شدید باران در روزهای اخیر سبب شده که بسیاری از پیاده‌روها و جاده‌های بلگراد در محاصره آب قرار بگیرند و آب به برخی منازل مسکونی در پایتخت هم نیز وارد شود.

شهرداری بلگراد روز یکشنبه اعلام کرده بود که بر اثر بارش شدی باران و بالا آمدن آب، دو ایستگاه پمپاژ آب آشامیدنی از کار بیافتند.

تصاویر و ویدئوهایی که در شبکه‌های خبری و فضای مجازی درباره وضعیت این شهر منتشر شده، نشان می‌دهد که استفاده از خودرو و عبور و مرور در بلگراد به سختی انجام می‌گیرد.

مقام‌های صربستانی درباره اینکه آیا بارش شدید باران و سیل در بلگراد تلفات انسانی داشته یا نه، اظهارنظری نکرده‌اند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.