پخش فصل جدید «رباعی سینما» از قاب آی‌فیلم

شبکه آی‌فیلم، سری جدید برنامه «رباعی سینما» با تهیه‌کنندگی محمدهادی خفاجی را روی آنتن می‌برد.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان ، در سری جدید «رباعی سینما» قرار است به موضوع فیلم کوتاه از نمایش فیلم‌های برگزیده تا گفت‌وگو با سازندگان این آثار پرداخته شود.

محمدهادی خفاجی، تهیه کننده و کارگردان برنامه «رباعی سینما» گفت: سینما سمرقند را برای لوکیشن انتخاب کرده‌ایم. همچنین تغییر ساختار و گرافیک و همچنین برقراری ارتباط گسترده‌تر از پیش با فعالان حوزه فیلم کوتاه از دیگر تغییرات سری جدید این برنامه است.

کارگردان «رباعی سینما» در معرفی بخش‌های برنامه «رباعی سینما» تصریح کرد: در ابتدا سازنده اثر وارد لوکیشن می‌شود و درباره فیلم کوتاهی که ساخته با مخاطبانش صحبت کرده و کارش را معرفی ‌می‌کند، سپس در قالب یک طرح گرافیکی شرح فعالیت‌های‌ دیگر کارگردان پخش و پس از آن فیلم به نمایش گذاشته می‌شود. در آخر نیز سؤال و جواب‌هایی از مهمان برنامه به‌صورت مونولوگ پخش خواهد شد.

هوشنگ سالمی تصویربرداری برنامه «رباعی سینما» را بر عهده دارد، محمود نورانی تدوینگر برنامه بوده و علیرضا پورشکوری مسئول طراحی گرافیک برنامه است.

«رباعی سینما» شنبه شب‌ها ساعت ۲۳:۳۰ راهی آنتن می‌شود و بازپخش آن در ساعت ۰۷:۳۰ روز یکشنبه خواهد بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.