ابراز همدردی کمیته بین‌المللی پارالمپیک به مناسبت درگذشت بانوی قهرمان ایران

کمیته بین‌المللی پارالمپیک با خانواده ورزشکار فقید کشورمان و کمیته پارالمپیک ایران ابراز همدردی کرد.
منبع
www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، راضیه شیرمحمدی دارنده مدال برنز پارالمپیک 2012 لندن و مدال نقره بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی در رشته تیراندازی با کمان، روز سه‌شنبه بر اثر سکته دار فانی را وداع گفت.

پس از این اتفاق تلخ برای ورزشکار 42 ساله کشورمان، کمیته بین‌المللی پارالمپیک با خانواده آن مرحومه و کمیته پارالمپیک ایران ابراز همدردی کرد.

سایت IPC در این مطلب اشاره کرده که شیرمحمدی در کنار زهرا نعمتی و زهرا جوانمرد موفق به کسب مدال برنز ریکرو تیمی بانوان در پارالمپیک 2012 لندن شده است. همچنین عنوان شده که شیرمحمدی که نماینده ایران در پارالمپیک 2016 ریو نیز بود، چندی قبل توانست سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو را کسب کند.

کمیته بین‌المللی پارالمپیک گفته است که شیرمحمدی مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی 2010 گوانگژو، مدال نقره بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان 2017 در پکن و مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان 2011 تورینو را در کارنامه افتخاراتش داشت.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.