دردسر نامه های عاشقانه ترامپ

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: الیزابت وارن به دیدار رئیس‌جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی واکنش نشان داد و اقدامات ترامپ در قبال کره شمالی را امری در جهت از بین بردن نفوذ آمریکا خواند.
منبع
www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا، به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه سی ان ان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته [یکشنبه] ۲۰ قدم وارد کره شمالی شد این در حالی است که برخی از دموکرات‌ها از جمله الیزابت وارن، سناتور دموکرات ایالت ماساچوست و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا در واکنش به این اقدام ترامپ، آن را «عملیات عکس» [نوعی خودنمایی] توصیف کرد که بیش از آنکه به آمریکا کمک کند به آن آسیب می‌زند.

وارن در پیامی نوشت: «ترامپ نباید نفوذ آمریکا را با [خودنمایی] عکس و تبادل نامه‌های عاشقانه با یک دیکتاتور به باد می‌داد.»

وی افزود: در عوض، ما باید با کره شمالی از طریق دیپلماسی اصولی که امنیت آمریکا را ارتقا می‌دهد، از متحدان ما حمایت می‌کند و حقوق بشر را تقویب می‌کند، وارد می‌شدیم.

شایان ذکر است، دیدار روز گذشته ترامپ با رهبر کره شمالی انتقاد نامزد‌های حزب دموکرات را نیز به دنبال داشت.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.