توصیه علی‌اکبر فرهنگی به جوانان در جشن تولدش

ایسنا نوشت: علی‌اکبر فرهنگی، استاد علوم ارتباطات، بیان کرد که تلاش خود را برای رشته علوم ارتباطات کرده و رشته‌هایی که باید پایه‌گذاری می‌شد را به آموزش عالی افزوده است و الان دیگر پرچم را به جوان‌ترها می‌سپارد.
منبع
www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی، جشن تولد علی‌اکبر فرهنگی که از او با عنوان پدر علوم ارتباطات ایران یاد می‌شود عصر روز سه‌شنبه (۱۱ تیر ماه) با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان علوم ارتباطات و اهالی رسانه در دفتر ماهنامه مدیریت ارتباطات برگزار شد.

در ابتدا سید غلامرصا کاظمی دینان (استاد دانشگاه)، در سخنانی گفت: ما ارتباطاتی‌ها به خود می‌بالیم که استادی همچون علی‌اکبر فرهنگی را داریم. او انسانی بسیار مردم دوست و حاضر است به خاطر مردم از خودش بگذرد.

او با بیان اینکه شغل و رشته ارتباطات مقدس است و باید قدر آن را بدانیم، یادآور شد: امروز تولد فردی است که همانند اسم فامیلی که دارد بسیار برای فرهنگ این سرزمین و داشتن جامعه‌ای شاد زحمت کشیده است‌. من به شاگردی ایشان افتخار می‌کنم و بسیار خوشحالم که من را به عنوان دوست خودشان می‌شناسند. امیدوارم خداوند امثال این بزرگوار را برای ما نگه دارد. بودن این عزیزان به ما قوت می‌دهد و حس می‌کنیم که پشتوانه‌های خوبی داریم.‌ در مسیری که رو به جلو حرکت می‌کنیم حضور این افراد دلگرم کننده است.

علی‌اکبر فرهنگی هم در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از کسانی که در مراسم تولد او شرکت کرده بودند، بیان کرد: در چنین محفل گرم و صمیمانه‌ای صحبت کردن بسیار سخت است. از روزی که خداوند معلمی رشته ارتباطات را نصیبم کرد دوست داشتم محفل ارتباطاتی همانند محلفی که امروز میبینم گرم و صمیمی باشد. امروز محفل ارتباطاتی‌ها از جمع روزنامه‌نگاران که در گذشته بود، بسیار بزرگ‌تر شده است.

او ادامه داد: خوشبختانه امروز در هر جای این کشور فارغ‌التحصیل‌های ارتباطات حضور دارند و این موضوع جای خوشحالی دارد. ارتباطات رشته‌ای انسانی است. من از مدیریت به سراغ رشته ارتباطات رفتم الان احساس می‌کنم از این رشته متنعم شده‌ام.

فرهنگی گفت: من تلاش خودم را برای رشته علوم ارتباطات کردم و رشته‌هایی که باید پایه‌گذاری می‌شد را به آموزش عالی افزودم و الان دیگر پرچم را به جوان‌ترها می‌دهم. این پرچم را برافراشته نگه دارید و آن را در همه جای دنیا بالا ببرید.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.