خاطره‌ای جالب از هادی حجازی‌فر در روزهای اول پس از شهرت

هادی حجازی‌فر که در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در «آتابای» نیکی کریمی علاوه بر نقش اصلی سمت فیلمنامه‌نویس را هم داشت درباره یکی از خاطراتش در ابتدای شهرت صحبت کرد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر ، در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، «آتابای» نیکی کریمی یکی از فیلم‌هایی بود که با فضای شاعرانه و آرامی که داشت بسیار مورد استقبال مخاطبان و هیات داوران قرار گرفت و در بخش‌های مختلفی هم نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.

 هادی حجازی فر که اولین بار پس از بازی کردن در نقش حاج احمد متوسلیان در فیلم «ایستاده در غبار» محمدحسین مهدویان به یک چهره سینمایی تبدیل شد و بعدها نیز با بازی در «ماجرای نیمروز» و «لاتاری» توانایی خود در بازیگری را بیش از پیش به رخ همگان کشید، خاطره‌ای از اولین روزهای مشهور شدنش به عنوان یک بازیگر به خبرآنلاین گفت: «اولین خاطره‌ای که من از بعد از بازیگر شدنم دارم، فردای نمایش «ایستاده در غبار» بود. در برج میلاد من در صف بودم که بروم در یک سالن، یک‌باره سه تا عکاس دوربین به دست به سمتم آمدند، من ناخودآگاه خودم را کشیدم کنار و فکر کردم پشت سرم کسی است که می‌خواهند از او عکس بگیرند. بعد اسمم را صدا زدند، من برگشتم و از من عکس گرفتند. »

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.