هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رای گزارش نشده است

فرمانده ناجابا بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رای در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث به نقل از سایت پلیس، سردار حسین اشتری با بیان اینکه از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق‌های رأی حضور یافته‌اند، اظهار داشت: امیدواریم که مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند و این تکلیف شرعی و الهی را هر چه سریع‌تر به انجام برسانند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رأی در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: بحمداله انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

رمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت برقراری شعب اخذ رأی بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: امنیت شعب اخذ رأی از ماه‌های گذشته با برنامه ریزی های دقیق و هماهنگی‌های مطلوب سپاه و بسیج انجام شده است ضمن اینکه مردم نیز تاکنون همکاری خوبی با مأموران نیروی انتظامی داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

این مقام عالی انتظامی در ادامه عنوان کرد: حدود ۲۰۰ هزار نفر نیروهای پلیس به همراه بسیج و نیز ۱۰۰ هزار نفر گشت‌های پلیس در اقصی نقاط کشور بکارگیری شده‌اند؛ بحمداله تمامیمسئولان همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته‌اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت کامل به اتمام برسد.

سرداراشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) امروز را روز جشن ملی مردم اعلام کرده‌اند، گفت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همکاران مان تبریک می گویم و قدردان زحمات تمامی همکاران و خانواده‌هایشان هستم، چرا که آنان از ماه‌های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده‌اند.

فرمانده ناجا اشاره کرد: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم بزرگوار ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.*

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.