انتخابات مجلس ۹۸ | اشتری: برگزاری انتخابات با امنیت و آرامش/ دشمن نمی‌تواند در اراده مردم خللی ایجاد کند

رئیس پلیس کشور گفت: انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا سردار حسین اشتری با بیان اینکه مردم از همان ساعات اولیه با شور و نشاط در پای صندوقهای رأی حضور یافته‌اند، اظهار کرد: امیدواریم که مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند و این تکلیف شرعی و الهی را هر چه سریعتر به انجام برسانند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رأی در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت برقراری شعب اخذ رأی بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: امنیت شعب اخذ رأی از ماه‌های گذشته با برنامه‌ریزی‌های دقیق انجام شده ضمن اینکه مردم نیز تاکنون همکاری خوبی با ماموران نیروی انتظامی داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

این مقام عالی انتظامی عنوان کرد: مجموعاً 300 هزار نیرو در اقصی نقاط کشور بکارگیری شده‌اند؛ همچنین تمام مسئولان همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته‌اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت کامل به اتمام برسد.

اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) امروز را روز جشن ملی مردم اعلام کرده‌اند، گفت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همکارانمان تبریک می‌گویم و قدردان زحمات تمام همکاران و خانواده‌‌هایشان هستم، چرا که آنها از ماه‌های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده‌اند.

رئیس پلیس کشور متذکر شد: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم بزرگوار ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.