۳۱۰۰ نفر امنیت انتخابات را در شرق استان تهران عهده دارند

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در جریان یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، ۳ هزار و ۱۰۰ نفر از عوامل انتظامی امنیت شرق استان تهران را بر عهده دارد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، سردار کیومرث عزیزی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد و با تمهیدات لازم، زمینه استقرار امنیت پایدار در این شهرستان‌ها را فراهم کرده است.

وی گفت: در هفت شهرستان شرق استان تهرن ۸۳۵ صندوق و شعبه اخذ رأی مستقر شده که برای تأمین امنیت این شعب، ۳ هزار و ۱۰۰ نیروی انتظامی ساماندهی شده‌اند، ضمن این که در انجام این مهم ، از نیروهای بسیج نیز کمک گرفته شده تا دغدغه خاطری در خصوص تأمین امنیت وجود نداشته باشد.

وی اظهار کرد: علاوه بر این افراد، نیروهای احتیاط نیز به صورت آماده باش کامل در شش منطقه دپو شده‌اند تا در صورت لزوم، به کارگیری شوند.

عزیزی افزود: کلیه نیروهای انتظامی شرق استان تهران از روز پنجشنبه در آماده باش کامل به سربرده و تا زمان شمارش آراء و زمان رسمی اعلام نتیجه در محل شعب اخذ رأی و ستادهای انتخاباتی حضور خواهند داشت.

وی گفت: در حوزه ترافیک نیز با توجه به نیازهای منطقه‌ای، محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده و رینگ‌هایی در حاشیه ستاد برگزاری و مخازن صندوق‌ها برای تسهیل و یا ممانعت از تردد ایجاد شده است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: علاوه بر این، در تمامی راه‌های مواصلاتی شرق استان تهران نیز پلیس راه در آماده باش کامل به سر برده و امنیت راه را بر عهده دارند.

وی تأکید کرد: از ساعت ۵ امروز صبح تا کنون، هیچ مشکل سوء امنیتی در شرق استان تهران مشاهده و یا گزارش نشده و مراحل انتخابات در کمال امنیت در حال اجرا است.

سردار عزیزی ضمن دعوت از مردم برای حضور و مشارکت در انتخابات، از مردم خواست تا حضور در شعب اخذ رأی را به ساعات پایانی موکول نکنند و با انتخاب فرد اصلح، از اعتلای نظام حراست کنند.

عزیزی افزود: مردم می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک و نیاز به کمک پلیس، با شماره ۱۱۰ تماس گرفته و عوامل انتظامی را در جریان قرار دهند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.