شمخانی: برنده واقعی انتخابات مردم هستند

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان مردم را برنده واقعی انتخابات خواند و تأکید کرد که گلایه‌ها و دغدغه‌های مشروع مردم وظیفه مسئولان را سنگین‌تر می‌کند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ سیاست خارجه ، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی پس از انداختن رای خود در صندوق اخذ رای مستقر در مسجد ولی عصر تهران در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه حضور پرشور مردم باز هم دشمن را ناامید کرد و این پای کار بودن مردم فقط یک پیام دارد، اینکه دشمن حتی با جنگ روانی و استفاده از رسانه‌های معاند نمی‌تواند خللی در وحدت مردم ایجاد کند.

وی با تأکید بر اینکه بدون شک پیروز واقعی انتخابات مردم هستند، افزود: «مردم قطعاَ گلایه‌ها و دغدغه‌هایی دارند و این وظیفه مسئولان را سنگین‌تر می‌کند که حتما خواسته‌های مردم را گوش داده و امیدواریم در مجلس بعدی تمام تلاش خود را برای برطرف کردن دغدغه های مردم بکار گیرند.»

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.