فرمانده مرزبانی ناجا: انتخابات بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی است

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، انتخابات را بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی دانست و گفت: هر رای ملت ایران تیری بر قلب بدخواهان انقلاب اسلامی است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی روز جمعه با حضور در پای صندوق اخذ رای با بیان اینکه امروز روز بزرگی برای ملت ایران و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: دوم اسفند ماه، روز وحدت مردم ایران و هر رای ملت بزرگ ایران تیری بر قلب بدخواهان و دشمنان است.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه "ملت ایران انقلابی است و انقلابی خواهد ماند"، افزود: افتخار می‌کنیم به عنوان مرزبان، از مرزهای مقدس ایران اسلامی دفاع می کنیم و امروز نیز مرزبانان در جشن ملی انتخابات نیز همراه با مرزنشینان در انتخابات مشارکت می‌کنند.

رضایی خاطرنشان کرد: انتخابات بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی است که روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره)، شهدای اسلام و به ویژه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» را شاد خواهد کرد؛ نتیجه مجاهدت‌های سردار دل‌ها و شهدای مقاومت، امنیت آنسوی مرزهای ایران اسلامی و امنیت انتخابات مردمی ایران است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.