هشدار پلیس به دلالان فضای مجازی

رئیس پلیس پایتخت گفت: افرادی که در فضای مجازی قیمت خودرو، دلار و… را بی جهت افزایش می‌دهند منتظر برخورد شدید پلیس باشند چراکه این کارها به مثابه همکاری و همراهی با آمریکا هست.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت شامگاه امشب در برنامه تلویزیون شبکه پنج اظهار کرد: درود بر این ملت که امروز در این جشن بزرگ یک حماسه را پای صندوق‌های رقم زدند.

وی افزود: استکبار مدت‌های زیادی است که با تمام ظرفیت سعی داشت حضور مردم را در امروز کمرنگ کنه ولی با حضور قاطعانه مردم این طرح شوم شکست خورد.

به گفته سردار رحیمی در تهران بیش از صد میلیون نفر به پای صندوق‌ها رفتند و رأی دادند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که امروز اقدام به رأی گیری کردند این عملشان را به پشتوانه امنیت فوق العاده پایتخت انجام دادند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه اخذ رأی داشتیم که مأموران ما در تمامی این شعبات حضور داشتند و هیچ مشکل امنیتی نه در تنها و نه در کشور نداشتیم، آمار کشور را من دقایقی قبل از مرکز فرماندهی ناجا استعلام کردم و خدمت شما عرض کردم.

سردار رحیمی بیان کرد: بیش از ۱۴ هزار نفر از پرسنل ناجا در سر صندوق‌های رأی حضور داشتند و البته باقی پرسنل ناجا در اقصی نقاط پایتخت حضور داشتند تا سایر امور انتظامی شهروندان را برطرف کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر برای برگزاری نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب آمدند که در آن برنامه هم پلیس تمام قد امنیت مراسم را برقرار کرد.

وی گفت: کار پلیس تا پایان شمارش آرا ادامه دارد، بعد از اینکه آرا شمرده شد به مخازن انتقال پیدا می‌کنند و همکاران ما همچنان از آن آرا محافظت می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت از بازاریان و کسبه تقاضا کرد که با توجه به نزدیکی اقلام و اجناسشان را گران نکنند و هوای هموطنان را داشته باشند.
سردار رحیمی افزود: افرادی که در فضای مجازی قیمت خودرو، دلار و… را بی جهت افزایش می‌دهند منتظر برخورد شدید پلیس باشند چراکه این کارها به مثابه همکاری و همراهی با آمریکا هست.

وی با اشاره چهارشنبه آخر سال گفت: برخی‌ها برای استفاده از خودشان با جان سایر افراد بازی می‌کنند، هشدار می‌دهم که پلیس به شدت با مواد محترقه غیرمجاز و دست ساز برخورد می‌کند و پلیس امنیت و اماکن ما کشفیات خوبی هم در این زمینه داشتند.

سردار رحیمی ادامه داد: از فردا کسبه می‌توانند یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه بدهند و البته بازارچه‌های نوروزی در ۷ نقطه فعال می‌شوند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: برای مجرمین و متهمان سابقه دار برنامه‌ای داریم که از چند روز دیگر آغاز می‌شود و آنها را به طور ویژه تحت نظر داریم.
امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.