انتخابات تا ساعت ۲۳:۳۰ تمدید شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: اخذ رای برای همه حوزه‌های انتخابیه‌ای که برای رأی دادن مراجعه‌کننده دارند تا ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تمدید شد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس، «سید اسماعیل موسوی» شامگاه جمعه گفت: اخذ رأی برای همه حوزه های انتخابیه‌ای که برای رأی دادن مراجعه کننده دارند تا ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تمدید می‌شود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند آغاز شد.

در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

ستاد انتخابات کشور زمان اخذ رای را بار اول تا ساعت ۲۰ و سپس تا ساعت ۲۲ (۱۰ شب) جمعه تمدید کرده است و بار سوم تا ساعت ۲۳ تمدید کرد و برای بار چهارم به مدت 30 دقیقه این زمان را تمدید کرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.