فرآیند بازگشت پول بلیت های کنسل شده تئاتر و موسیقی آغاز شد/همه اطلاعات با پیامک منتقل می شود

مدیر سامانه فروش بلیت تیوال از آغاز فرآیند بازگشت پول بلیت های کنسل شده تئاتر و موسیقی در هفته جاری به دلیل تعطیلی شیوع کرونا خبر داد و گفت: همه فرآیندها از بازگشت پول تا جابه جایی با پیامک به مردم اعلام می شود.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر گفت: در هفته جاری بلیت فروشی کارهای موسیقی و تئاتر در سامانه فروش بلیت کنسل شد عده ای تقاضای جا به جایی برای هفته های آتی و عده ای بازگشت پول داشتند که هم اکنون فرآیند انجام آن در حال اقدام است.

وی در ادامه افزود: برای کارهایی که هنوز امید داریم برای هفته بعد به اجرا بروند نیزمنتظر خبر برنامه گذاران، مرکز هنرهای نمایشی و مرکز موسیقی هستیم.

امرآبادی یادآور شد: البته درباره اینکه هفته بعد اجراها ادامه پیدا کند یا خیر، خبر ندارم و منتظر اعلام مراکز ذی ربط هستیم.

امرآبادی همچنین تأکید کرد که خریداران بلیت عزیز محبت کنند و صبور باشند ما هم تلاشمان را میکنیم بازگشت پول در اسرع وقت صورت بگیرد اما ممکن است دوتا سه هفته ای ادامه پیدا کند اما ما تلاشمان این است که بازگشت پول در سریع ترین زمان صورت بگیرد.

وی درباره نحوه اطلاع رسانی و بازگشت پول توضیح داد: از طریق پیامک با خریداران در ارتباط هستیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.