برتری تاسیسات در مهمترین دیدار هفته دوم لیگ برتر هندبال بانوان

در مهمترین دیدار هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان تیم تاسیسات دریایی برابر اشتاد سازه مشهد به برتری رسید تا عنوان صدرنشینی را برای خود حفظ کند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی ، در هفته دوم از پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های ایران، امروز جمعه ۱۰ آبان ماه چهار دیدار در شهرهای، تهران، اصفهان، مشهد و گچساران برگزار شد. در مهمترین دیدار هفته، تیم تاسیسات دریایی تهران نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بانوان و صدرنشین لیگ در هفته نخست، میزبان تیم اشتاد سازه مشهد بود. در این دیدار حساس و نزدیک تیم تاسیسات دریایی تهران در خانه خود به برتری رسید. 

در دیگر دیدار هفته، دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن دربی دور رفت اصفهان را برگزار کردن که پیروز این مسابقه تیم فولاد مبارکه بود.

در سومین مسابقه هفته، تیم شهید شاملی کازرون به طرقبه رفت و توانست با برتری برابر تیم ارشیا شید طرقبه صاحب یک پیروزی خارج از خانه شود.

در نهایت هم تیم نفت و گاز گچساران میزبان تیم هیات هندبال کیش بود اما با شکست برابر این تیم همچنان به عنوان تیم قعرنشین لیگ در انتهای جدول باقی ماند. 

نتایج هفته دوم رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان به این ترتیب است: 

* تاسیسات دریایی تهران ۲۴ - اشتاد سازه مشهد ۲۱
* فولاد مبارکه سپاهان ۱۹ - ذوب آهن اصفهان ۱۳
* ارشیا شید طرقبه و شاندیز ۱۲ - شهید شاملی کازرون ۲۰
* نفت و گاز گچساران ۱۷ - هیات هندبال  کیش ۲۵

رده بندی لیگ برتر هندبال بانوان

۱- تاسیسات دریایی تهران با ۴ امتیاز
۲- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۴ امتیاز
۳- اشتاد سازه مشهد با ۲ امتیاز
۴- هیات هندبال کیش بدون امتیاز با ۲ امتیاز 
۵- شهید شاملی کازرون با ۲ امتیاز 
۶- ارشیا شید طرقبه بدون امتیاز 
۷- ذوب آهن اصفهان بدون امتیاز 
۸- نفت و گاز گچساران بدون امتیاز 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.