لیگ برتر هندبال بانوان| تداوم صدرنشینی تأسیسات دریایی تهران

دومین هفته از مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان با تداوم صدرنشینی تیم تأسیسات دریایی تهران پیگیری شد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، در حساس‌ترین بازی هفته در تالار فدراسیون هندبال، تیم‌های تأسیسات دریایی تهران و اشتاد سازه مشهد به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با استقبال خوب تماشاگران هم همراه بود، شاگردان مهسا معتمدی و تیم تأسیسات دریایی تهران در نیمه نخست علی رغم برتری به تساوی 13 - 13 رضایت دادند.

در نیمه دوم که نیمه مربیان بود، معتمدی با هدایت خوب بازیکنانش باعث شد تا حدود 15 دقیقه از نیمه دوم گلی دریافت نکنند که آرزو محمدی، نیوشا مرادبخش و مریم یوسفی از بهترین‌های این دیدار بودند. در انتها تأسیسات موفق شد با نتیجه 24 بر 21 حریفش را مغلوب کند تا با کسب دومین پیروزی پیاپی همچنان در صدر جدول باقی بماند.

در دربی اصفهان هم تیم فولاد مبارکه سپاهان 19 بر 14 حریفش ذوب‌آهن را از پیش رو برداشت. در دیگر دیدارها هم تیم‌های شهیدشاملی کازرون و هیئت هندبال کیش هم حریفان خود را مغلوب کردند. نتایج کلی هفته دوم به شرح زیر است:

تأسیسات دریایی تهران 24 - اشتاد سازه مشهد 21

نفت و گاز گچساران 17 - هیئت هندبال کیش  25 

فولاد مبارکه سپاهان 19 - ذوب‌آهن اصفهان 13

ارشیا شید طرقبه 13 - شهید شاملی کازرون 20

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.