در ایام نوروز به دزفول سفر نکنید

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: از هموطنان میخواهیم با توجه به شیوع کروناویروس در ایام نوروز از سفرهای غیرضروری به دزفول دوری کنند.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ بهداشت عمومی و تغذیه، حمیدرضا چمن آرا رئیس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: از هموطنان گرامی میخواهیم با توجه به شیوع ویروس کرونا ضمن عذرخواهی؛ در ایام نوروز از سفرهای غیرضروری به دزفول اجتناب کنند.

او افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت تمرکززدایی برای مقابله با آن، ایجاد هرگونه مکان برای تجمع افراد در نوروز ممنوع است که در این راستا امسال کمپ‌های دائم و موقت نوروزی شهرداری دزفول برای اسکان مسافران دایر نمی‌شود.

چمن آرا بیان داشت: با توجه به اینکه دزفول یکی از قطب‌های گردشگری جنوب کشور است و در سال‌های پیشین، بوستان‌ها و کمپ‌های اقامتی این شهر، پذیرای تعداد بسیاری از هموطنان بود، تاکنون دستورالعملی در خصوص خودروهای عبوری، احتمال توقف مسافران به صورت انفرادی و یا برپایی چادرهای مسافرتی در پارک‌ها ابلاغ نشده است که درصورت مصوب در شورای اسلامی شهر دزفول و یا ارسال هر دستورالعملی به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول در پایان تصریح کرد: از کلیه هموطنان عزیز درخواست می‌شود برای مقابله با ویروس کرونا ضمن عذرخواهی از سفرها و ترددهای غیر ضروری به دزفول اجتناب کنند تا بتوانیم شانه به شانه یکدیگر از این مرحله سخت عبور کنیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.