بعیدی نژاد: شبکه ضدایرانی «من و تو» کاملا ورشکسته است

«حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در انگلیس در پیامی توییتری نوشت: تراز مالی شبکه «من و تو» نشان می دهد که این شبکه از نظر اقتصادی یک شرکت کاملا ورشکسته است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ سیاست خارجه، در پیام توییتری «حمید بعیدی نژاد» آمده است: تراز مالی شبکه «من و تو» نشان می دهد که از نظر اقتصادی شرکتی کاملا ورشکسته است.
به نوشته وی از ۹۵ میلیون پوند سرمایه،این شبکه فقط ۳ میلیون پوند درآمد داشته و بقیه ضرر بوده است.
بر این اساس شبکه «من و تو» که از طریق تزریق پول اموال به غارت رفته ملت ایران توسط خانواده پهلوی اداره می شود،به دستگاه تبلیغاتی پهلوی مبدل شده است.
من و تو (Manoto) یک شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای فارسی‌زبان ضدایرانی و دفتر مرکزی آن در لندن است که ظاهرا بر برنامه‌های علمی، سرگرمی و سیاسی تمرکز دارد.

«حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در انگلیس در پیامی توییتری نوشت: تراز مالی شبکه «من و تو» نشان می دهد که این شبکه از نظر اقتصادی یک شرکت کاملا ورشکسته است.
شبکه ضدایرانی من و تو در چارچوب جنگ روانی سازمان اطلاعات مخفی اسرائیل (موساد) علیه افکار عمومی ایران فعالیت می‌کند.  حامیان مالی این شبکه افراد نامشخصی هستند که هرگز نام آنها فاش نشده است، با این حال شواهدی وجود دارد که حامیان مالی این شبکه دولت انگلستان است. فایننشیال تایمز طی گزارشی در خصوص این شبکه نوشته است: هویت حامیان مالی این شبکه مخفی مانده‌، اما برخی از تحلیلگران معتقدند که این شبکه به صورت تعمدی و با ظرافت به تبلیغ رژیم پهلوی می‌پردازد.
امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.