بارش برف در ۶ استان کشور

پلیس راهور ناجا از بارش برف در راههای ۶ استان کشور خبر داد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، بر اساس گزارش روز چهارشنبه پلیس راهور ناجا، در حال حاضر در اکثر محورهای استان همدان بارش برف گزارش شده و توصیه شده رانندگان برای تردد در این محورها حتما به تجهیزات زمستانی شامل زنجیرچرخ مجهز باشند.

همچنین در استان های چهار محال و بختیاری در محور کوهرنگ- مسجدسلیمان،  اصفهان (محورهای لنجان-شهرکرد و نجف آباد-داران)،  سمنان(محور شاهرود-توسکستان)،  خراسان شمالی(ارتفاعات محورهای بجنورد-اسفراین و بجنورد-آشخانه) و مازندران(محورهای هراز، فیروزکوه، کرج-چالوس، کیاسر-سمنان) بارش برف گزارش شده است.

پلیس راهور وضعیت جوی استانهای تهران، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی (اکثرمحورها) و استان قم(محورهای قم-تهران و قم-گرمسار)،  استان مرکزی(محور ساوه-تهران)،  استان اصفهان(محور اصفهان-شهرضا)،  استان سیستان و بلوچستان (محور زاهدان-خاش)   و استان فارس(محور داراب) را بارانی گزارش داد.
همچنین مه گرفتگی همراه باکاهش دید در استان های قزوین(محور قزوین-رشت)، خراسان شمالی(محور های بجنورد-اسفراین و بجنورد-آشخانه)،  محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه گزارش شده است.

بنابر گزارش پلیس راهور سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام  و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.