برای اعلام خسارت ۱۵ روز فرصت دارید

گروه بنگاه ها - مدیرعامل بیمه ایران از افزایش دوره اعلام خسارت بیمه های اتومبیل خبر داد و بیان کرد: تا پیش از این بیمه گذاران از زمان بروز حادثه تا ۵ روز فرصت داشتند تا به شرکت بیمه مراجعه و اعلام خسارت کنند، در شرایط کنونی به ۱۵ روز افزایش یافته است.

www.eghtesadnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ سایر حوزه ها ؛ محمد رضایی در گفت و گو با دنیای اقتصاد افزود: واحدهای پرداخت خسارت بیمه ایران آماده پاسخگویی هستند و تشکیل پرونده می دهند اما بهتر است برای مقابله با انتشار ویروس کرونا زیان دیدگانی که  باید از بیمه ایران خسارت بگیرند از مراجعه حضوری خودداری کنند و از ۱۶ فروردین به بعد اقدام نمایند.

رضایی با بیان اینکه کارشناسان بیمه ایران با رعایت نکات ایمنی در شعب حضور دارند ، یادآورشد: مشتریان برای اعلام خسارت نیازی به ماندن در شعب ندارند ، تنها مدارک را برای  تحویل داده و محل را ترک نمایند ، بیمه ایران پس از  تشکیل پرونده خسارات را واریز خواهد کرد 

امروزنیوز این اخبار را از اقتصادنیوز به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.