ستاد مقابله با ویروس کرونا در ورزش: مجموعه ورزش امور اداری را پیگیری کند

ستاد مقابله با ویروس کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه از مجموعه ورزش کشور خواست با رعایت استانداردهای بهداشتی امور اداری را پیگیری کنند.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، ستاد مقابله با کرونا در ورزش،و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی کشوراطلاعیه شماره 6 خود را منتشر کرد. در این اطلاعیه از  فدراسیون های ورزشی، باشگاه ها، ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و به طورکلی از مجموعه ورزش کشور خواسته شد با رعایت استانداردهای بهداشتی، امور اداری را پیگیری کنند.

در این اطلاعیه همچنین درج شد:  با توجه به بازگشایی ادارات و پیگیری امور جاری ورزش کشور، تمام فدراسیون های ورزشی، باشگاه های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و بخش های مختلف ورزش کشور مکلفند پیگیری امور اداری را برابر رعایت دقیق نکات بهداشتی و مطابق دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام دهند. 

در ادامه این اطلاعیه آمده است: غربالگری (تب سنجی) کرونا در مبادی ورودی، گندزدایی اماکن اداری ، رعایت فاصله بهداشتی کارمندان، استفاده کارکنان از ماسک و دستکش،وجود مواد ضدعفونی کننده دست و رعایت کامل نکات بهداشتی در تمام بخش های ادارت برای پیشگیری و مقابله با کرونا از جمله مواردی است که باید بجد مد نظر قرار گیرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.