ملی‌پوش والیبال بانوان: مبالغ قرارداد والیبالیست‌های زن بسیار کمتر از مردان است

ملی‌پوش تیم ملی والیبال بانوان بیان کرد: مبالغ قرارداد والیبالیست های بانو بسیار پایین تر از قرارداد والیبالیست های مرد بوده و برخی باشگاه ها نیز از پرداخت این قراردادها امتناع می‌کنند.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان، الهه پورصالح در گفت و گو با خبرنگار فارس در آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه لیگ برتر والیبال بانوان به دلیل ویروس کرونا نیمه تمام باقی ماند، اظهار کرد: به همراه تیم والیبال پیکان فصل موفقی را سپری کرده و پیش از تعطیلی لیگ در مکان چهارم جدول ایستادیم.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۸ برای نخستین بار به اردوی تیم ملی والیبال بزرگ‌سالان برای حضور در مسابقات آسیایی دعوت شد، بیان کرد: حضورم در تیم ملی والیبال بانوان تداوم یافته و در مسابقات انتخابی المپیک توکیو ۲۰۲۰ نیز پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کردم.

ملی‌پوش گیلانی تیم والیبال بانوان کشورمان با بیان اینکه در انتخابی المپیک توکیو مقابل کره جنوبی، قزاقستان و اندونزی هم گروه شدیم، گفت: با تیمی جوان در این مسابقات حضور پیدا کرده و به رغم عملکرد خوب از کسب سهمیه المپیک بازماندیم.

پورصالح با اشاره به اینکه به عنوان جوانترین بازیکن رقابت های انتخابی المپیک توکیو در این مسابقات حضور پیدا کرد، گفت: در دیدار مقابل کره جنوبی عملکرد مثبتی از خود برجای گذاشته در خاتمه به عنوان امتیازآورترین بازیکن مسابقات برگزیده شدم.

وی با تاکید بر تفاوت رقم قرارداد والیبالیست های بانو و مرد تصریح کرد: مبالغ قرارداد والیبالیست های بانو بسیار پایین تر از قرارداد والیبالیست های مرد بوده و برخی باشگاه ها نیز از پرداخت این قراردادها امتناع می کنند؛ باشگاه پیکان از جمله تیم های خوش حساب لیگ بوده و قرارداد بازیکنان را در موعد مقرر پرداخت می کند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.