داستان ارسال دستکش یا اقلام آلوده به ویروس با پاکت نامه!

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا بیان کرد: ارسال پاکت نامه محتوی دستکش یا اقلام آلوده به ویروس آن هم با پاکت نامه به در منازل شایعه است.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی انتشار و ارسال تصاویر مربوط به پاکت نامه های مشکوک با محتوی دستکش یا اقلام آلوده به ویروس به در منازل در فضای مجازی بعد از بررسی های صورت گرفته شده توسط ماموران پلیس فتا مشخص شد که این دسته از شایعات در سال ۲۰۱۶ ابتدا در یکی از کشور های اروپایی منتشر  و سپس در سایر کشورها نیز رویت شده است. 

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا تصریح کرد: در نسخه فارسی آن هیچگونه سندی ارائه نشده و به نوع ویروس هم پرداخته نشده است.

وی با تاکید بر این مطلب که تاکنون در هیچ نقطه از کشور گزارشی مبنی از در یافت یا رهگیری پاکت های حاوی دستکش یا هر گونه اقلام آلوده به ویروس اعلام نشده، انتشار این دسته از مطالب را شایعه دانست و گفت: افراد بهتر است مطالب را از سایت‌ها و رسانه های معتبر دنبال کرده و از پیگیری شایعات پرهیز کنند.

سرهنگ پاشایی خاطرنشان کرد: سایت ها و شبکه های مجازی در رصد پلیس فتا بوده و پلیس با شایعه پردازان مجازی طبق دستور قضایی برخورد خواهد کرد. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.