تردد در جاده‌ها چند درصد کاهش پیدا کرد؟

فارس نوشت: در حال حاضر در برخی جاده‌های استان‌های مازندران، البرز و چهارمحال و بختیاری بارش برف و باران گزارش شده است.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ بازار و بورس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت جاده‌ها، گفت: در حال حاضر اغلب جاده‌های اصلی کشور باز است اما طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا مردم حتماً از انجام سفر خودداری کنند ضمن آنکه ورود افراد و خودرو به هر شهر طبق مدارکی نظیر کارت ملی، پلاک و بیمه‌نامه خودرو به آن شهر مجاز است.

برف و باران در جاده‌های ۲۶ استان

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر تردد در ۵ محور هراز، چالوس، فیروزکوه، منطقه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در محورهای هراز و کندوان بارش برف و باران داریم، گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در محورهای فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت بارش باران نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا بیان کرد: در حال حاضر در برخی جاده‌های استان‌های مازندران، البرز و چهارمحال و بختیاری بارش برف و باران گزارش شده است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: همچنین دوربین‌های نظارت تصویری در برخی جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، فارس، اردبیل، قزوین، تهران، اصفهان، شمال خوزستان، قم، زنجان، هرمزگان، کردستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمانشاه، یزد، کرمان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد و استان مرکزی بارش باران نشان می‌دهد.

کاهش ۷.۶ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

وی گفت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و ۲۲۹۸ دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۷.۶ درصد کاهش دارد، در همین مدت کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور

محرابی‌نیا بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج جزو پرترددترین جاده‌های کشور بودند.

فارس نوشت: در حال حاضر در برخی جاده‌های استان‌های مازندران، البرز و چهارمحال و بختیاری بارش برف و باران گزارش شده است.

ممنوعیت تردد محموله‌های ترافیکی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه با توجه به کاهش شدید سفرها محدودیت ترافیکی در ایام نوروز در جاده‌ها اعمال نمی‌شود، گفت: در مورد محموله‌های ترافیکی، تردد در جاده‌ها از ساعت ۷ روز ۱۱ فروردین تا ساعت ۷ روز ۱۶ فروردین ممنوع است.

انسداد ۲۴ جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب

وی اظهار داشت: در حال حاضر ۲۴ جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب مسدود است که در این باره می‌توان به محورهایی نظیر شمشک - دیزین، جاده سی‌سخت - پادنا، محور پونل - خلخال، جاده خرم‌آباد - پلدختر، محور پل زال - اندیمشک، محور ثلاث - سرپل ذهاب و منطقه ۴ آزادراه تهران - شمال اشاره کرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.