ملی‌پوش والیبال: تغییر ترکیب تیم ملی در سال گذشته بهترین تصمیم بود

عضو تیم ملی والیبال زنان با بیان اینکه بهترین رویداد سال گذشته تغییر ترکیب تیم ملی والیبال زنان بود، بیان کرد: این امر به تیم ملی آسیب نرساند و کار به جایی بود.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان درخصوص رویدادهای سال گذشته اظهار داشت: سال ۹۸ را با حضور در اردوی تیم ملی والیبال زنان آغاز کردم. پس از آن نیز به همراه «جواد مهرگان» مدیر فنی تیم راهی تورنمنت گلبال چلنج کرواسی شدیم و در این رقابت‌ها به مقام اول دست یافتیم و شروع خوبی در این سال داشتیم. در نیمه دوم سال ۹۸ در تیم  باریج اسانس کاشان در لیگ برتر والیبال بازی می‌کردم و همه دیدارها و کیفیت لیگ خوب بود و بازی ها روی روال برگزار می‌شد.

وی افزود: ۹۹ سال سخت‌تری برای ما خواهد بود زیرا شیوع ویروس کرونا در روند برگزاری اردوها تاثیرگذار بوده و ممکن است تمرینات دیرتر برگزار شوند. شعاری که در این سال برای خود در نظر دارم این است که تا نخواهیم چیزی را بدست نمی‌آوریم و باید همه با هم تلاش کنیم تا به اهداف خود به ویژه تثبیت جایگاه‌مان در والیبال آسیا دست یابیم.  

عضو تیم ملی والیبا زنان ادامه داد: تاکنون اتفاق نیفتاده که در ایام نوروز در مسابقات حضور یابم اما در اردوها شرکت کرده‌ام. نوروز ۹۸ در اردوهای تیم ملی والیبال در کنار مهرگان سپری شد و در سال‌های گذشته در اردوی تیم جوانان حضور داشتم.

وی یادآور شد: مسوولان باید در سال جدید بیشتر از ورزشکاران زن حمایت کنند. تاکنون همه چیز خوب بوده اما این پشتیبانی بیشتر شود تا به خودباوری و اعتماد بنفس در والیبال به صورت تیمی نه فقط جنبه فردی برسیم. ما باید در آسیا قهرمانی را از آن خود کنیم و این امر نیازمند حمایت بیشتر مسوولان و در کنار آن تلاش بسیار خودمان است.

عنایت بدترین اتفاق سال گذشته را تعطیلی لیگ والیبال زنان دانست و تجربه خوب این سال را رسیدن به قهرمانی در مسابقات گلبال چلنج کرواسی عنوان کرد و گفت: در این رقابت‌ها همه می‌گفتند برابر چین در بازی فینال می‌بازیم اما این تیم را بردیم و تجربه شیرینی برای ما شد.

وی درخصوص تغییر ترکیب تیم ملی اظهار داشت: این تغییر به تیم ملی آسیب نرساند  و خوب بود. یک ما بازیکنان جوانی بودیم که بدون ترس و راحت در مسابقات گزینشی المپیک بازی کردیم و خود را نشان دهیم. این تغییر کار به جایی بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.