معرفی گزینه‌های احتمالی هدایت تیم ملی والیبال ایران

یک سایت لهستانی به گزینه‌های خارجی هدایت تیم ملی والیبال ایران و جانشینی ایگور کولاکوویچ اشاره کرد.

fararu.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی، به گزارش سایت sportowefakty، قرارداد ایگور کولاکوویچ با تیم ملی والیبال ایران فسخ شده است و اکنون تیم ملی ایران که یک سال تا شروع بازی‌های المپیک زمان دارد بدون سرمربی است.

به نظر می‌رسد یک سرمربی خارجی هدایت تیم ملی والیبال ایران را بر عهده داشته باشد و جانشین کولاکوویچ شود. افرادی، چون لورنزو برناردی، رادوستان استویچف، پلامنا کونستانتینوف و فردیناندو د. گئورگی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران هستند که در این بین فردیناندو د. گئورگی گزینه شناخته شده‌ای برای لهستانی‌ها است.

فردیناندو د. گئورگی در لهستان به خوبی شناخته شده است. او در گذشته موفق شد تیم والیبال زاکسا (ZAKSA Kzdzierzyn-Koźle) را به دو قهرمانی در لهستان هدایت کند. با این حال، این مربی ۵۸ ساله به عنوان سرمربی سفید - قرمز (تیم ملی والیبال لهستان) کار نکرده است. وی پس از تنها چند ماه کار به عنوان مربی برکنار شد. در سال ۲۰۱۸، او در ایتالیا در تیم ویگل (Jastrzębski Węgiel) مشغول به کار شد، اما در طول بازی‌ها با قبول پیشنهاد شغلی در لوبه، قرارداد خود را فسخ کرد.

امروزنیوز این اخبار را از فرارو به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.