اردوی تیم‌های ملی تکواندو تا پایان فروردین ماه تعطیل است

با اعلام رئیس سازمان تیم‌های ملی، اردوی ملی‌پوشان مرد، زن و پاراتکواندو تا پایان فروردین ماه تعطیل خواهد بود.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اردوی تیم‌های ملی مردان، زنان و پاراتکواندو که 23 اسفند ماه به پایان رسید تا پایان فروردین ماه تعطیل خواهد بود.

آرش فرهادیان، رئیس سازمان تیم‌های ملی ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط خاص کشور به لحاظ رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی، اردوهای تیم‌های ملی تا پایان فروردین ماه سال جاری همچنان تعطیل است. ان‌شاءالله در فرصت مناسب جلسه‌ای با حضور ریاست فدراسیون تکواندو و کادرفنی تیم‌ها برگزار و درباره زمان آغاز اردوها تصمیم‌گیری خواهد شد.

گفتنی است؛ در بخش تکواندو و پاراتکواندوی مردان ایران موفق به کسب چهار سهمیه شده‌اند که با تعویق یک ساله بازی‌های المپیک و پارالمپیک، مسابقات قهرمانی آسیا مهمترین رویداد پیش رو تکواندوکاران کشورمان است. پیش از این تاریخ برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا را اردیبهشت ماه اعلام کرده‌اند، اما با شیوع کرونا در سراسر جهان مشخص نیست که در تاریخ اعلامی شرایط برگزاری مهیا شود. همچنین تیم ملی دختران نیز مسابقات آسیایی و کسب سهمیه المپیک (خردادماه) را در پیش دارد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.