آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اعلام شد

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های مواصلاتی کشور تا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز (سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹) را اعلام کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس راهور ناجا، بر اساس گزارش های دریافتی، بارش برف در استان خراسان رضوی(محور درگز به قوچان محدوده گردنه تیوان)، استان گلستان (محور های شاهرود به آزادشهر و شاهرود به توسکستان) و محور فیروزکوه(محدوده گدوک) ثبت و گزارش شده است.

طبق اعلام پلیس راهور، بارش باران نیز در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی(اکثر محورها)، استان گلستان(محور جنگل گلستان) و استان سمنان(محور شاهرود به سبزوار) اعلام شده است.

همچنین از تمامی رانندگان وسایل نقلیه خواسته شده با زنجیر چرخ در استان گلستان (محور توسکستان به شاهرود) تردد داشته باشند.

براساس اعلام پلیس راهور، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.
 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.