بهبودی ۹۵ درصد مبتلاشدگان ویروس کرونا بستری در بیمارستانهای نیروی انتظامی

معاون بهداد نیروی انتظامی بیان کرد: خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد از مبتلاشدگان به ویروس کرونا که در مراکز درمانی نیروی انتظامی بستری بوده اند، بهبودی حاصل پیدا کردند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر محمد رضا حسینی با اشاره به بهبودی بیماران بستری شده مبتلا به کرونا که در مراکز درمانی نیروی انتظامی بستری شده بودند، اظهار کرد: بلافاصله بعد از دستور فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر  ورود نیروهای مسلح در حوزه مقابله با کرونا و همکاری با وزارت بهداشت، پیرو تدابیر فرمانده نیروی انتظامی، قرارگاه مقابله با کرونا نیروی انتظامی با شعار" مالک دستهای خود باشیم" و بر اساس چهار محور آموزش، پبشگیری، پشتیبانی و درمان آغاز به کار کرد.

معاون بهداد نیروی انتظامی با اشاره به اینکه یگانها و مراکز تابعه نیروی انتظامی از مراکز شهری تا دورترین نقاط مرزی در اولویت اجرای برنامه‌ها و تدابیر قرارگاه کرونا قرار گرفته بودند، خاطرنشان کرد: در همین راستا آحاد مردم جامعه نیز از برنامه‌ها و تدابیر آموزشی، پیشگیری، پشتیبانی و درمانی نیروی انتظامی در حوزه مقابله با کرونا بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه بیش از 95 درصد از مبتلایان به کرونا که در مراکز درمانی نیروی انتظامی بستری شده‌اند، بهبودی حاصل پیدا کردند، گفت: تاکنون موردی از مراجعه مجدد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان و عود بیماری گزارش نشده است.

این مقام انتظامی با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی کادر درمانی کشور به ویژه مراکز درمانی نیروی انتظامی، از آنها به عنوان مجاهدن فی سبیل‌الله یاد کرد و افزود: خدمات این روزهای کادر درمانی کشور، تداعی‌کننده خدمات مدافعان امنیت و سلامت کشور در دوران هشت ساله دفاع مقدس است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری دامت برکاته "هرچه کار سخت‌تر باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت".

حسینی با تاکید بر رعایت اصل خودمراقبتی و جدی گرفتن توصیه‌ها و تمهیدات بهداشتی و پیشگیرانه از جمله در خانه ماندن، ابراز امیدواری کرد  که به زودی شاهد تحت کنترل درآمدن شیوع این بیماری در کشور عزیزمان باشیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.