۸۳۷ بیمار کرونایی در ایتالیا فوت کردند

جدیدترین آمار مربوط به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در ایتالیا نشان می‌دهد که «منحنی رشد» مبتلاشدگان جدید درحال «مسطح شدن» است و شمار جان‌باختگان برای دومین روز متوالی تقریبا یکسان ماند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا، به گزارش سه‌شنبه شب رویترز، آژانس محافظت مدنی ایتالیا اعلام کرد که شمار جان‌باختگان کرونا در ایتالیا با ثبت ۸۳۷ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۲ هزار و ۴۲۸ نفر رسید.
همچنین در همین مدت ۴ هزار و ۵۳ نفر مبتلای جدید به کرونا شناسایی شدند و شمار مبتلایان از ابتدا تاکنون به ۱۰۵ هزار و ۷۹۲ نفر رسید.
ایتالیا اعلام کرده بود که روز دوشنبه ۴ هزار و ۵۰ مورد جدید ابتلا به کرونا، یکشنبه ۵ هزار و ۲۱۷ مورد و شنبه ۵ هزار و ۹۷۴ مورد جدید را ثبت کرد.
به نوشته رویترز، شمار مبتلایان در روز دوشنبه و سه‌شنبه نشان می‌دهد که «منحنی رشد شناسایی مبتلایان جدید در ایتالیا در حال مسطح شدن است».
بنابر این گزارش، ۱۵ هزار و ۷۲۹ نفر از مبتلایان به طور کامل بهبود یافته‌اند که در مقایسه با روز قبل افزایش بیش از یک هزار نفری را نشان می‌دهد. این آمار در روز دوشنبه ۱۴ هزار و ۶۲۰ نفر بود. 
جمعه گذشته مرگبارترین در ایتالیا در پی شیوع کرونا بود. در این روز ۹۱۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند. 
شمار جان‌باختگان در روز شنبه ۸۸۹ نفر، روز یکشنبه ۷۵۶ تن و روز دوشنبه ۸۱۲ نفر بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.