انتقاد نماینده سقز از عدم افتتاح بیمارستان این شهر

نماینده مردم سقز در مجلس بیان کرد: با توجه به شرایط حساس کنونی و شیوع کرونا در کشور با وجود ساخت بیمارستان جدید سقز توسط وزارت راه و شهرسازی و تحویل آن به وزارت بهداشت این وزارتخانه در افتتاح و راه‌اندازی بیمارستان مذکور تعلل می‌کند.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس محسن بیگلری نماینده مردم سقز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی و شیوع ویروس کرونا در کشور و با وجود ساخت بیمارستان جدید شهر سقز توسط وزارت راه و شهرسازی و تحویل آن در اسفند ماه سال گذشته به وزارت بهداشت این وزارتخانه در راه‌اندازی بیمارستان مذکور تعلل می‌کند.

وی افزود: تاکنون بیماری کرونا در شهر سقز 50 نفر قربانی گرفته و بهتر است هر چه زودتر بیمارستان جدید این شهر به نام شفا افتتاح شود.

نماینده مردم سقز در مجلس اظهار داشت: در حال حاضر تنها بیمارستانی که بیماران را در شهر سقز پذیرش می‌کند، بیمارستان امام خمینی این شهر است که هم بیماران کرونایی و هم دیگر بیماران در این بیمارستان بستری می‌شوند.

بیگلری خاطرنشان کرد: بهتر است هر چه سریعتر وزارت بهداشت بیمارستان شفای شهر سقز را راه‌اندازی کند تا یکی از دو بیمارستان شهر به بیماران کرونایی و بیمارستان دیگر به سایر بیماران تخصیص یابد. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.