حادثه مرگبار در گیلان 7 کشته و مصدوم برجای گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: بر اثر برخورد ۲ خودرو در محور بندرانزلی به رضوانشهر ۴ نفر جان باختند و ۳ نفر نیز مصدوم شدند.

www.borna.news
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ؛ پیمان اسدی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان از یک تصادف مرگبار در محور بندرانزلی به رضوانشهر خبر داد و اظهار داشت: امروز یک خودرو پژو 206 با یک پراید در محور بندرانزلی به رضوانشهر با هم برخورد داشتند که 4 نفر در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند و 3 نفر نیز مصدوم شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان افزود: تکنسین مرکز اورژانس گیلان بلافاصله پس از وقوع حادثه در صحنه تصادف حاضر شدند و اقدامات درمانی لازم را انجام دادند و با پشتیبانی هلال احمر استان، مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی انتقال داده شدند.

اسدی از وقوع یک تصادف دیگر در اتوبان رشت به تهران خبر داد و گفت: یک خودرو پژو 206 با یک پراید نیز در اتوبان رشت به تهران با هم برخورد داشتند که 5 نفر از سرنشینان در این حادثه مصدوم شدند که 4 نفر از آن‌ها به بیمارستان انتقال داده شدند و یک نفر از مصدومان نیز در صحنه تصادف مورد مداوا قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، در 8 ماهه نخست امسال 377 نفر در اثر تصادف در گیلان جان خود را از دست دادند که آمار جانباختگان نسبت به سال گذشته 10.3 درصد کاهش یافت و 55.7 درصد از افراد فوت شده ساکن شهر، 43.3 درصد نیز ساکن روستا بودند.

اوج مرگ و میر ناشی از تصادفات در گیلان در سال 1396 بوده و کمترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات نیز مربوط به سال 98 است و بیشترین آمار جانباختگان تصادف مربوط به عابران پیاده، موتور سیکلت‌‌سواران و سرنشینان خودروهای شخصی است.

در 8 ماهه نخست امسال، شهرستان املش با کمترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادف همراه بوده و بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادف نیز مربوط به شهرستان تالش است همچنین شهرستان رشت و صومعه‌سرا نیز دارای بیشترین درصد تصادفات منجر به فوت هستند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری برنا به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.