تیم فوتسال قم شکست را به پیروزی تبدیل کرد

تیم فوتسال سوهان محمدسیمای قم در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، جمعه شب در برابر تیم اَهورای بهبهان با حساب ۳  بر ۱ در حالی به پیروزی دست یافت که نیمه نخست را به حریف واگذار کرده بود.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، تیم سوهان محمد سیمای قم در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان در نیمه اول با حساب یک بر صفر بازی را به حریف واگذار کرد و تک گل تیم بهبهانی را در این مسابقه هاشم شیرعلی به ثمر رساند و دروازه‌بان جوان اهورا نیز چند موقعیت گل تیم قم را، از این تیم گرفت.

در نیمه دوم، سوهان محمد سیما در میان تشویق پرشور هواداران خود با حمله‌های گسترده‌ای که بر روی تیم حریف تدارک دیده بود، با وجود درخشش دروازه بان اهورا، توانست سه بار دروازه حریف را توسط روح الله ایثاری (۲ گل) و جعفر نجفی (۱ گل) باز کند و به نهمین پیروزی خود در این رقابت ها دست یابد.

در ترکیب تیم سرخ پوش سوهان محمد سیمای قم محمدعلی فیاضی، سید علی اصغر احمدی، شهاب بشری دوست، محمدحسین کوهستانی، هاشم فرج زاده، سید حسین رضوی، سعید قلندری، جعفر نجفی، علیرضا وفایی، روح الله ایثاری، حمید رشیدی و محمدرضا دهقانی فردویی به سرمربیگری محسن حسن زاده و سرپرستی علی مسعودی قرار داشتند.

در تیم مشکی پوش اهورای بهبهان از استان خوزستان نیز؛ مجتبی بامری، حسن لک‌زا منش، منصور رفیعی نیا، هاشم شیرعلی، سجاد مسیحی، فرهاد ابراهیمی، فاضل بهمئی، ابوالفضل طیبی، نعیم سیاری، رضا شایان پور، سید فخرالدین موسوی پور و سروش حیدری به سرمربیگری محسن علیپور سخاوی و سرپرستی سلمان حاجوی قرار داشتند.

کمال بایزیدی، انور ابراهیم‌پور، حمیدرضا قدسی راغب و علی حاتمی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند و خان احمدی ناظر فدراسیون فوتبال و عباس رنجی ناظر داوری این مسابقه بودند و نزدیک به یک هزار تن این دیدار، تماشاگر داشت.

سوهان محمدسیما با ۱۷ بازی؛ با ۹ برد، ۴ مساوی و ۴ باخت و ۵۱ گل زده و ۳۳ گل خورده و ۳۱ امتیاز و اهورای بهبهان نیز با ۱۷ بازی؛ ۴ برد و ۲ تساوی و ۱۱ باخت و ۵۳ گل زده و ۶۷ گل خورده و ۱۴ امتیاز دارد.

در هفته نوزدهم این رقابت ها، ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۶ آذرماه سال جاری؛ سوهان محمد سیما مهمان تیم ستارگان وارمین استان تهران و همچنین اهورای بهبهان میزبان مقاومت کرج از استان البرز است.

بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با شرکت ۱۴ تیم شرکت ملی حفاری اهواز و اهورای بهبهان (استان خوزستان)، گیتی‌پسند اصفهان و هایپرشهر شاهین‌شهر (استان اصفهان)، آذرخش بندرعباس (استان هرمزگان)، ستارگان ورامین (استان تهران)، سَن‌ایچ ساوه (استان مرکزی)، صنعت مس سونگون وَرزَقان (استان آذربایجان شرقی)، مقاومت کرج (استان البرز)، ارژن شیراز (استان فارس)، شهروند ساری (استان مازندران)، فرش‌آرای مشهد (استان خراسان رضوی)، شاهین کرمانشاه و سوهان محمد سیما قم برگزار می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.