آشوبگران آلت‌ دست دشمن بودند

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: جوانان و نوجوانانی که در اغتشاش‌های اخیر حضور داشتند؛ آلت‌دست دشمن بودند و هیچ فهم و آشنایی از فرهنگ بسیج نداشتند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امنیتی و دفاعی، سردار سالار آبنوش جمعه شب در جمع نمازگزاران و بسیجیان مسجد صاحب الزمان (عج) همدان با بیان اینکه دلیل این مشکلات کوتاهی معلمان، استادان و صاحبان کرسی است اظهار کرد: آن طور که باید فرهنگ و تفکر بسیجی به ویژه در نسل جوان و نوجوان تبیین نشده و نسل جدید با این فرهنگ بیگانه است.

وی تاکید کرد: صاحبان کرسی‌های مدیریتی و تریبون‌های رسانه‌ای در ترویج، تبیین و بیان تفکر و فرهنگ بسیجی کوتاهی نکنند.

سردار آبنوش بیان کرد: این افراد باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند چرا که تفکر بسیج؛ سازندگی جامعه، امنیت، رفاه، مقابله با کفر و توطئه و ایجاد وحدت، یکپارچگی و اطاعت از ولایت است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با بیان اینکه نباید به دشمنان اعتماد کرد گفت: آنها در یکصد سال گذشته نسل کشی داشته اند و هدف آنها منابع ملی نظیر نفت است که با ردای حقوق بشر ، خود را دوست جلوه می دهند.

سردار آبنوش با انتقاد از برخی رسانه ها که دشمن را زیبا جلوه می دهند، گفت: دشمنان کشور در تاریخ یکصد سال گذشته چهره خود را تغییر نداده اند و اکنون که در بحران قرار دارد و اعتبار و جایگاه ندارد اما از سوی برخی رسانه ها زیبا نمایش داده می شوند.

وی هوشیاری و فهم مردم را عامل بازدارنده در توطئه دشمنان دانست و گفت: مردم به خوبی تاریخ فتنه گری و دسیسه دشمنان را در یادها دارند و جنایت آنها در طول یکصد سال گذشته را فراموش نمی کنند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج اضافه کرد: دشمنان امروز درصدد نابود کردن ایران اسلامی هستند چرا که نه تنها منابع ملی را حفظ کرده ایم بلکه بارها توطئه آنها را بهم ریخته ایم و آنها ضربه های سنگین از ما خورده اند.

سردار آبنوش خاطرنشان کرد: بالاترین نعمتی که ایران اسلامی را به قله های فتح رسانده است، داشتن رهبری مدبر و اطاعت محض امت از ولایت فقیه است.

وی با اشاره به توسعه روزافزون کشور در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ایثار و شهادت، گفت: روح ایثار و شهادت طلبی هر روز در جوانان بیشتر می شود و داوطلبان به مدافعان حرم افزایش یافته است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با تاکید بر اینکه رسانه ها تفکر الهی بسیج را تبلیغ کنند، گفت: مسئولانی که تفکر بسیجی دارد لایق ترین مسئول هستند و نالایقی را در جایی می بینیم که مدیر از تفکر و فرهنگ بسیجی محروم است و نتوانسته این مهم را دریابد.

سردار آبنوش با اشاره به اینکه امروزه تفکر بسیجی در جهان مورد استقبال است، گفت: دشمن همواره از تفکر بسیجی شکست خورده و اکنون این تفکر در بین مسلمانان جهان الگو شده است.

در این آیین به میزبانی حوزه مقاومت حضرت زینب (س) - پایگاه مقاومت گل نرگس برگزار از خانواده شهیدان مدافع حرم تجلیل شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.