تیم فوتسال محمد سیما برای قهرمانی سال آینده برنامه‌ دارد

رئیس هیات مدیره باشگاه سوهان محمد سیمای قم، با بیان اینکه برای قهرمانی درسال آینده برنامه‌ داریم، گفت: از حالا برای فصل آینده برنامه‌ریزی و ان‌شاءالله چند بازیکن خوب را به تیم اضافه خواهیم کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، محمد زمردی جمعه شب، پس از دیدار تیمش مقابل اهورای بهبهان در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با ورود آقای علیرضا وفایی به ترکیب تیم در بازی های اخیر امیدوار شدیم.

وی با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن برنامه ریزی های بهتر برای بازی های آتی خاطرنشان کرد: ان شاءالله سال آینده در لیگ برتر کشور، برای قهرمانی برنامه داریم.  

رئیس هیات مدیره باشگاه سوهان محمد سیمای قم با اشاره به پیروزی سوهان محمد سیما در مقابل اهورای بهبهان اظهار کرد: این پیروزی را به کادر فنی، بازیکنان و هواداران تبریک می گویم.

تیم فوتسال سوهان محمدسیمای قم در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، جمعه شب در برابر تیم اَهورای بهبهان (استان خوزستان) با حساب ۳  بر ۱ در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفرحیدریان قم به پیروزی دست یافت.  

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.