دروازه‌بان پیشین رئال مادرید در آستانه محرومیت ۱۲ جلسه‌ای

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال رئال مادرید به دلیل توهین نژادی در یکی از بازی‌های لیگ دسته اول انگلیس ممکن است با محرومیتی سنگین مواجه شود.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد، کیکو کاسیا، دروازه‌بان تیم فوتبال لیدزیونایتد ممکن است به دلیل توهین نژادی به جاناتان لِکو، مهاجم سیه‌چرده تیم فوتبال چارلتون اتلتیک در بازی دو تیم در هفته نهم لیگ دسته اول انگلیس در تاریخ 28 سپتامبر، با 8 تا 12 جلسه محرومیت مواجه شود.

اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) پیش از این پرونده‌ای برای دروازه‌بان پیشین رئال مادرید باز کرده و او را در این ماجرا مقصر دانسته بود. این اتحادیه قرار است روز چهارشنبه تصمیم نهایی خود در مورد کاسیا 33 ساله را اعلام کند که احتمالاً محرومیتی طولانی مدت در انتظار او خواهد بود.

FA برای تصمیم‌گیری دقیق‌تر در این باره ضمن استفاده از لب‌خوان‌های حرفه‌ای برای بررسی فیلم‌های موجود از آن صحنه، از مترجمان اسپانیایی نیز بهره خواهد برد. اگر کاسیا از حضور در 12 بازی محروم شود، در اواسط ماه ژانویه سال جدید میلادی دوباره می‌تواند تیم تحت‌هدایت مارچلو بیلسا را همراهی کند.

جان بروکس، داور دیدار تیم‌های چارلتون و لیدزیونایتد نیز در گزارش خود آورده است که خود توهین نژادی توسط کیکو کاسیا به جاناتان لِکو را شنیده است.

کاسیا بین سال‌های 2015 تا 2019 عضو تیم رئال مادرید بود و در طول سه فصل و نیم حضور در این تیم تنها در 43 بازی از رقابت‌های مختلف برای کهکشانی‌ها یه میدان رفت. او ماه ژانویه سال گذشته با قراردادی چهار و نیم ساله به لیدزیونایتد پیوست.

لیدزیونایتد که فصل گذشته تا آستانه صعود به لیگ برتر پیش رفت، این فصل هم شروع بدی در لیگ دسته اول انگلیس موسوم به چمپیونشیپ نداشته و با کسب 25 بازی از 14 بازی اول خود، در رده سوم جدول است و با وست‌برومویچ صدرنشین تنها دو امتیاز اختلاف دارد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.