رشد سهام آسیا و اروپا پیش از اجلاس سیاست‌گذاری فدرال‌رزو

بازارهای جهانی منتظر نتیجه اجلاس سیاست‌گذاری ۲ روزه فدرال‌رزرو هستند که روز چهارشنبه به پایان می‌رسد. هرچند انتظار نمی‌رود فدرال‌رزرو هیچ اقدامی انجام دهد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ اقتصاد بین الملل به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز چهارشنبه، در انتظار اجلاس فدرال‌رزرو سهام آسیا و اروپا رشد کردند.

بازارهای جهانی منتظر نتیجه اجلاس سیاست‌گذاری ۲ روزه فدرال‌رزرو هستند که روز چهارشنبه به پایان می‌رسد. هرچند انتظار نمی‌رود فدرال‌رزرو هیچ اقدامی انجام دهد.

فدرال‌رزرو قرار است تصمیم پایانی خود را در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران اعلام کند.

همچنین امروز روز پرتراکمی از گزارشات اعلام درآمدهای شرکت‌ها است و ایرباس، دویچه بانک، بارکلیز، استاندارد چارترد و فولکس واگن همگی گزارشات خود را اعلام می‌کنند.

داکس آلمان ۰.۳۵ درصد رشد کرد، کاک فرانسه ۰.۱۰ درصد بالا آمد و فوتسی انگلیس ۰.۸۶ درصد افزایش یافت. فوتسی میلان ایتالیا هم ۰.۸۴ درصد رشد کرد.

شاخص پن یوروپین استاکس ۶۰۰ اروپا ۰.۱۶ درصد بالا رفت.

نیکی ژاپن تقریباً بدون تغییر بود و در انتها با افت اندک ۰.۰۶ درصدی بسته شد.

در بازار چین کامپوزیت شانگهای ۰.۴۴ درصد بالا رفت و هانگ‌سنگ در هنگ‌کنگ ۰.۲۸ درصد رشد کرد.

ای‌اس‌اکس استرالیا با جهش ۱.۵۱ درصدی روبرو شد، در حالی که کوسپی کره‌جنوبی ۰.۷۰ درصد رشد کرد.

در بازار ارز، نرخ دلار در برابر یوآن چین با اندکی افت به ۷.۰۷۳۷ واحد رسید. در برابر ین ژاپن هم دلار ۰.۳۶ درصد افت کرد تا نرخ برابری خود را به ۱۰۶.۴۶ واحد برساند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.